Klinika stomatologiczna w centrum handlowym Wola Park

| |

Przedstawiamy zdjęcia i filmy z działającej w centrum handlowym kliniki stomatologicznej sieci Dental Pro. Projektowanie gabinetów w lokalu pozbawionym okien wymusiło zastosowanie świetlików dachowych. Jednocześnie znajduje się tu wiele instalacji przeciwpożarowych ze względu na występowanie bardzo dużej ilości osób jednocześnie. 

Światło dzienne w gabinecie medycznym

W projekcie tej kliniki poświęciliśmy ilość miejsca w poczekalni na rzecz osobnego pokoju do rozmów z pacjentem. Dzięki temu zapewniamy prywatność i możliwość nieskrępowanej rozmowy. Często plany leczenia są rozpisywane na wiele miesięcy, wymagają finansowania kredytami itp. Omawianie takich spraw przy innych pacjentach siedzących w poczekalni jest niekomfortowe dla wielu osób. Jak wiadomo, w biznesie medycznym, zadbanie o komfort pacjenta jest kluczowe.

Pokój rozmów z pacjentem

Projekt gabinetu w centrum handlowym Wola Park w Warszawie opisywaliśmy kilka la temu kiedy był na etapie przed realizacją: https://romident.pl/projekt-kliniki-dental-pro-warszawa/

Obecnie klinika działa i systematycznie powiększa bazę zadowolonych pacjentów.

Strefa wejściowa do kliniki medycznej

Wejście do kliniki jest zlokalizowane przy hipermarkecie, co powoduje duży ruch ludzi i systematyczne utrwalanie lokalizacji gabinetu w tym miejscu w świadomości odwiedzających. Jednocześnie zapewniona jest intymność przebywających w poczekalni pacjentów poprzez zastosowanie przeszklonego wygrodzenia od przestrzeni centrum handlowego.

Recepcja kliniki stomatologicznej

Wszystkie miejsca pracy w klinice są doświetlone światłem dziennym dzięki zastosowaniu świetlików. Jest to jedyny taki lokal w centrum handlowym. Pozostałe lokale to sklepy, dla których wydano odstępstwo od przepisów BHP. Zapewnia ono pracodawcom zatrudnianie personelu przy świetle wyłącznie sztucznym. Należy pamiętać, że w przypadku działalności leczniczej tylko wybrane rodzaje gabinetów mogą posiadać oświetlenie wyłącznie sztuczne. Są to pracownie radiologiczne RTG, USG oraz pomieszczenia, w których światło dzienne może być przeszkodą w diagnostyce lub leczeniu. W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do kontaktu. 

Doświetlenie gabinetu medycznego jest wymagane przepisami prawa

Similar Posts