fbpx
Architektura medyczna szkolenie architekt sanepid pozwolenia

O firmie Romident

Marka Romident została stworzona przez Michała i Mateusza Żbikowskich w 2007 roku. Nazwa pochodzi od imienia Romana Żbikowskiego (ojca Michała i Mateusza), założyciela sieci klinik Stomatologia Żbikowscy, która rozpoczęła działalność 1989 roku. Część nazwy dent podkreśla związek z branżą stomatologiczną.
Początkowo firma Romident zajmowała się serwisem gabinetów stomatologicznych, z czasem poszerzając zakres swoich usług o sprzedaż sprzętu medycznego i stomatologicznego. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, Romident rozpoczął projektowanie i budowanie gabinetów, co obecnie stanowi najważniejszy element działalności. Obecnie firmą zarządza architekt Grzegorz Woronowicz, zdobywca wielu prestiżowych nagród architektonicznych, między innymi pierwszej nagrody w międzynarodowym konkursie architektonicznym na budynek wielofunkcyjny dla firmy Benetton w Teheranie, oraz wieloletni przyjaciel rodziny Żbikowskich. Dostarcza kientom branży medycznej projekty klinik stomatologicznych, medycyny estetycznej, podologicznych itp. Pochodząc z rodziny lekarskiej, arch. Grzegorz Woronowicz od zawsze miał styczność ze środowiskiem medycznym, a także z Sanepidem, dzięki czemu dobrze rozumie potrzeby i realia branży projektowania gabinetów. Jego babka, lek. med. Wiesława Bieńkowska-Krasuska przez wiele lat była dyrektorem mokotowskiego Sanepidu.
Zakres projektowania zaczyna się od koncepcji, a kończy na szczegółowych opracowaniach architektury i instalacji oraz nadzorze budowy.
Zespół ludzi odpowiedzialnych za ten proces to architekci, projektanci branżowi i rzeczoznawcy sanepid oraz p.poż. Nasi projektanci branżowi specjalizują się w projektowaniu instalacji technologicznych dla medycyny ze szczególnym naciskiem na stomatologię, gdzie jest to skomplikowane i bardzo łatwo popełnić błąd, kiedy nie posiada się w tej materii dużego doświadczenia.
Dobrze wykonane projekty są bardzo ważne, gdyż stanowią narzędzie kontroli nad wykonawcą i pozwalają precyzyjnie określić koszty inwestycji.
Załatwiamy pozwolenia na budowę, pomagamy przy odbiorach i wszelkich formalnościach związanych z Sanepidem, Strażą Pożarną i Inspekcją Pracy.

Doradzamy z pasją!

Doradzanie naszym klientom i rozwiązywanie ich problemów nigdy nie było dla nas rutyną. Praca jest dla nas pasją i m.in. dlatego dokonujemy wraz z klientami trafnych wyborów.

Jak zwiększyć zyski?

Na to i wiele innych pytań z przyjemnością odpowiadamy podczas indywidualnych rozmów z klientami. Wszystkie spotkania traktujemy indywidualnie i tak też dobieramy produkty. U nas nie ma dwóch takich samych rozwiązań: każdy klient jest inny i każdy potrzebuje czegoś przygotowanego specjalnie specjalnie pod swoje potrzeby. Sprawdźcie Państwo sami, jak to działa. Rozmowa nic nie kosztuje, a może przynieść wiele korzyści. Prosimy zadzwonić, umówić się na spotkanie i przekonać się, ile możemy dla Państwa zrobić.

“Budujemy” uśmiech.

W naszej branży uśmiech ma wyjątkowo szerokie znaczenie. Śmiech to zdrowie, ale dla nas to również odpowiedzialność. Właściwe zaprojektowanie gabinetu stomatologicznego traktujemy priorytetowo, dlatego w tym zakresie stanowimy dla Państwa źródło rzetelnej i sprawdzonej wiedzy.

Dobry doradca na wiele lat

Macie Państwo pytania? Jesteście perfekcjonistami? Doskonale!
Wystarczy napisać i umówić się na spotkanie – jesteśmy zawsze do dyspozycji.
Z przyjemnością odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Otrzymacie Państwo od nas wsparcie, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zadbamy o każdą, nawet najdrobniejszą sprawę, jeśli tylko poprawi ona komfort i efektywność Państwa pracy. A co najważniejsze – można na nas liczyć w każdej chwili.